zachwiane psychicznie aczkolwiek całkiem boskie :D by Wiki :D

boski dla boskich o boskich :D

Ogłoszenie

Pozdrawiam wszystkie boskie panie na forum :D

#1 2007-05-19 11:26:29

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

...;)*...

hehe, moj poprzedni watek zniknal, nie wazne dlaczego.. biedna noemka, poszukala, pokombinowala i moge sobie na luzie zakladac nowy, wiec mam nadzieje ze puki co moge spac spokojnie...


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

#2 2007-05-19 11:33:07

Szada

Moderator

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1427
Punktów :   

Re: ...;)*...

Oooo
Nasz leń śmierdzący wrócił
To sobie możę nick zmień

No co tam u ciebie?


..................

                             Buuuu!

Offline

 

#3 2007-05-19 11:50:38

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

Re: ...;)*...

po co zmieniac nick? te forum dzieki noe, jest tak zabezpieczone teraz, ze sie nikt na nie nie dostanie;> chyba ze z mojego kompa, ale to juz inna sprawa

a u mnie.. angine dalej mam, duzo do nadrobienia, mimo ze nie bylo mnie w szkole tylko 3 dni zeszyty na szczescie juz poprzepisywalam

wczoraj wkurzylam sie strasznie, bo okazalo sie, ze moj "ulubiony" ( ) kolega darek spokoju nie moze sobie dac z moja osoba wiec zdolne dziewczynki (czyli ze ja i moja kumpela) napisaly do niego, zeby dal mi raz na zawsze swiety spokoj.. myslalam ze mnie zleje i w ogole.. a on.. zaczal wyjasniac, przepraszac, i w ogole jakis taki skruszony sie wydawal.. jak mi napisal swoje przemyslenia, to powiedzialam mu, ze myslalam ze nie stac go na takie wnioski.
mielismy przez przypadek trafic na ta sama 18, to napisal ze go nie bedzie "zebym nie musiala na niego patrzec" bo looool on chyba sobie mysli, ze uwazam go za swojego wroga, a to nie prawda, bo po prostu on jest dla mnie powietrzem, nikim waznym, wiec nie zwracam na niego uwagi. Ale mimo wszystko milo, ze wpadl na takie przemyslenia, szkoda ze po 5 miesiacach.

a co do reszty to hmm.. z Łukaszem jestem, ale z nim tez sie wczoraj zdazylam pokłocic, przedwczoraj zreszta tez.. bo mnie konkretnie wkurzyl tekstem "napisze jak znajde chwilke wolnego" biedny zapracowany żuczek nie ma czasu, zeby napisac przez caly dzien smsa, mimo ze ma po 0.5 gr. na poczatku nie bylam zla, bralam to wszystko w formie zartu z mojej strony, ale jak on sie zaczal tlumaczyc... to grr... "nie pisalem bo, myslalem, ze jestes zajeta.." tak kurcze, zapomnialam, ze chorzy ludzie sa bardzo zajeci lezeniem w lozku, moja wina wiec mu powiedzialam co o tym mysle;>  chyba w sumie poczul jakas skruche, ale dla mnie to nie istotne, tez bede go zlewala, bo powszechnie znane jest swietdzenie, ze "komu mniej zalezy to ma wladze" i zamierzam sie tego trzymac
albo wczoooraj, pisze do mnie ze nie przyjedzie dzis bo mu mecz przelozyli, no jaaaa zabic takiego
ale dalam spokoj, tylko dlatego, ze napisal mi wczoraj rano kilka waznych slow wiec jak mi napisal wieczorem o tym meczu, to sie najpierw wkurzylam, ale potem odpuscilam.. nie moge byc caly czas taka jedza

dooobra, koniec mojego zanudzania


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

#4 2007-05-19 12:42:32

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: ...;)*...

no w końcu trochę wdzięczności dla mojej skromnej, zapracowanej osoby! ja też jestem zajęta, a patrz, jak się napociłam, żebyś mogła spokojnie pisać

Offline

 

#5 2007-05-19 14:00:39

Szada

Moderator

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1427
Punktów :   

Re: ...;)*...

He, wiesz, co te Łukasze to mają do siebie...
Ja z Łukaszem miałam tak samo...
W dzień nigdy do mnie nie pisał, bo tak biedactwo było zapracowane...
Tylko po 23.00 do mnie zawsze pisał (taaa juz o 19.00 jest po pracy)...
I jak ja tu spać miałam...
No bo wogóle wczoraj też sie z nim pozarłam...
Ale nawet mi nie zależy,żeby się z nim ,,pogodzić"
he, bo wiem,że ja zaczełam..
No bo sobie piszemy, potem sie pyta: ,,To jak jedziemy jutro (czyli dziś) na ta imprezke nie?"
No a ja chamsko: ,,Ja nigdzie z tobą nie jade"
To on tylko: ,,Acha"
i od tego sie zaczeło
A mam go gdzieś
Zwisa mi i szkoda mi esków do niego...
Kurcze.. ja też jędza jestem
ALe mi z tym dobrze Bo on sam sobie winny. Marcin do mnie co drugi dzień (tzn po mnie ) przyjeżdza, a ta pierdoła myśli,że ja się smsami w tygodniu zadowole.. Spadaj na drzewo Amorku


..................

                             Buuuu!

Offline

 

#6 2007-05-19 14:21:27

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: ...;)*...

buahaha jaka szczera

Offline

 

#7 2007-05-19 15:33:44

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

Re: ...;)*...

ja tego jak zaczne olewac to tez biedny bedzie zwlaszcza ze wiem ze mam nad nim wladze...


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

#8 2007-05-19 18:18:21

Szada

Moderator

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1427
Punktów :   

Re: ...;)*...

Nooo ja też nad nim mam (miałam) władze
Teraz mam go gdzieś
Pfffi niech nie myśli,że ja do niego napisze
He za chwile Marcinek przyjeżdza
Nooo ten chodzi przynajmniej jak w zegarku
Nie, no beka
Aż (?) taka okropna nie jestem


..................

                             Buuuu!

Offline

 

#9 2007-05-19 21:24:14

bluefire

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1683
Punktów :   

Re: ...;)*...

elo Sylwia heh z Łukaszem to caly czas chyba sie klocicie.. tu o jakis wyjazd, tu o inny^^

Wiesz, Szada..Przynajmniej masz jakiegoś,ktorym mozesz naprawde rzadzic

Offline

 

#10 2007-05-19 21:39:01

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

Re: ...;)*...

my sie kłocimy? wlasnie ze nie prawdziwej klotni to jeszcze nigdy nie bylo to byl maly foszek, przeciez nie moge mu pokazac ze wszystko mu wolno?


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

#11 2007-05-19 22:28:29

bluefire

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1683
Punktów :   

Re: ...;)*...

no chodzi mi o takie klotnie w sensie mniejsze
dobrze, niech wie, kto tu rządzi

Offline

 

#12 2007-05-19 22:41:46

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: ...;)*...

a ja bym nie chciała takiego faceta, który dawałby sobie rządzić.... tzn, wiecie, tak, żebym miała nad nim kontrolę i nie znowu żeby to był jakiś pan i władca ale facet to powinien być facet i umieć na swoim postawić :]

Offline

 

#13 2007-05-20 13:03:30

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

Re: ...;)*...

zapewniam, ze rzadzic to on soba nie chce dac wkurza mnie mooomentami;>

ej.. w ogole nie mam apetytu przez te tabletki


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

#14 2007-05-20 14:36:41

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: ...;)*...

ja bym się cieszyła, jakbym nie miała apetytu

hehe, no czasami to wkurza, jak masz swoje zdanie, on swoje i nie możesz przez to zrealizować tego, co chcesz, ale z drugiej strony, dobrze, że ma własne zdanie, niżby miało być ciągle "tak, oczywiście, masz rację, no oczywiście, tak, tak, ten mój pomysł to jednak był beznadziejny"

Offline

 

#15 2007-05-21 19:30:06

Luzia

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1502
Punktów :   

Re: ...;)*...

no ja w sumie tez sie ciesze, tylko czasem sprawia to klopot, bo burczy Ci w brzuchu a tu zonk.. na nic nie masz ochoty, powachasz cos i niedobrze sie robi
ale przestalam brac leki wiec i to zaczyna powoli mijac.. ale postanowilam ze to dobry poczatek zeby diete zaczac, juz setna ale ci...

a tak w ogole to caly dzien dzis siedzialam nad chemia, czeka na mnie jeszcze polski w sumie, musze sie za niego wziasc tylko jakos nie po drodze mi, ale jakos dam rade musze jutro zalegly spr napisac, ale na szczescie uczylam sie juz na niego jak chora bylam bo mialam w planach na niego pojsc, ale jakos nie chcialo mi sie ubierac, zreszta same wiecie jak to len dopada
Nie poszlam dzis na 3 ostatnie lekcje, bo po pierwsze czulam sie jakby mnie ktos skopal a po drugie, jakbym wrocila do domu o 15 to w zyciu bym sie nie wyrobila, chyba ze siedzialabym do nocy

a tak w ogole to byl wczoraj u mnie lukasz, i tak wlasnie przyuwazylam, ze chlopak wykazuje oznaki takiego co to niby nie chce sie pantoflarzem zrobic ale eeej, kto tu mowi o pantoflarstwie? ale niech wie kto tu rzadzi   (taaa, juz to widze jak uda mi sie go "okielznac") zreszta jest jaki jest, nie chce zeby sie dla mnie zmienial, bo potem moglby wymagac tego samego ode mnie a ja nie mam tez zamiaru byc kims innym
i w ogole jest calkiem pozytywnie, tylko gdybym ja nie musiala juz chodzic do tej szkoly <marzy>

buzka dziewczynki


Tak sie bawi, tak sie bawi, PLATFORMA!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgnaruto.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.zreczni.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl