zachwiane psychicznie aczkolwiek całkiem boskie :D by Wiki :D

boski dla boskich o boskich :D

Ogłoszenie

Pozdrawiam wszystkie boskie panie na forum :D

#16 2006-07-02 22:12:13

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: Książki

mam książki Grishama, jak tylko przeczytam wszystkie Ludlumy to się za nie wezme teraz czytam to Dziedzictwo Bourne'a i średnio mi się podoba...no ale to już nie Ludlum pisał tzn wiecie, teraz z jego notatek korzystają inni, ale Ludlum z nimi pracował, więc oni piszą korzystając z tego co on wymyślił i jak z nim pisali to wiedzą w jakim stylu itd... a tego Bourne'a dopisał jakiś inny kolo co nigdy z Ludlumem styczności nie miał i wszystko wychodzi...

Offline

 

#17 2006-07-04 21:28:13

bluefire

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1683
Punktów :   

Re: Książki

To tak jak czytalam druga dczesc Małego Księcia - autor: Jean Pierre Davidts czy jakos tak, tytul: "Mały Książe odnaleziony", ale to juz styl inny zupelnie jest.. Chociaz samym Malym Ksieciem sie tez az tak nie zachwycam..

Offline

 

#18 2006-07-05 18:30:29

Szada

Moderator

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1427
Punktów :   

Re: Książki

A ja nie dawno dorwałam ,,Spalona żywce"
Ksiażka całkiem niezła
aż się w głowie nie mieści,że teraz w niektórych krajach, kobiety tak boją się męzczyżn- ze sie do niech nie mogą odezwać,że matka zabija swe córki, albo że nie mogą się malować i ubierać jak chcą...
Dziwny jest ten świat...


..................

                             Buuuu!

Offline

 

#19 2006-07-05 18:43:27

noemka

Administrator

1156689
Skąd: Skwierzyna
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1366
Punktów :   

Re: Książki

"trzeba naprawdę kogos wielkiego w dupę kopnać żeby się los do Ciebie uśmiechnął...."

to tak z AMM mi sie teraz skojarzyło


ale to jest straszne

Offline

 

#20 2006-07-05 22:19:18

bluefire

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 1683
Punktów :   

Re: Książki

Powinno byc na odwrot, moze nie tak jak w Seksmisji, ze same kobiety sa (bo to by nudne bylo), ale tak, ze kobieta to skarb i trza ja po stopach całować
No jesli chodzi o te wszystkie kraje arabskie itd, to te ich dziwactwa sie normalnemu czlowiekowi w glowei nie mieszcza

Offline

 

#21 2006-08-26 13:49:40

Wikingos

Moderator

Zarejestrowany: 2006-05-27
Posty: 715
Punktów :   

Re: Książki

No jesli o mnie chodzi to  :
1. (O dziwo lektury) -  moje najbardziej ukochane ksiązkie ( najlepsze jakie czytałam) - Lalka i Mistrz i Małgorzata
2. " POrtret Doriana Gray'a" Oscar Wilde
3.Trylogia Tolkiena
4. Borys Akunin " Pelagia i biały buldog" oraz dwie pozoastałe...
5. Zapomniałam autora <lol2> ale kilka ksiązek z komisarzem Montalbaną w roli głównej, jedna z nich  to " Złodziej Kanapek"
6. Wspaniałe ksiązki Fred Vargass m.in "Ławka 102"
7. Oczywiscie HP przeczytany jakies 10 razy kazda  z nich <lol2>
8. Wszystkie Grishama ( faktycznie Testament bardzo dobry, ale jednak - Raport Pelikana oraz ława Przysiegłych wymiatają"
9. Gdy rzuci mnie facet to nawet lubie poczytać ksiązki dla nastolatek <lol> "Stowarzyszenie wędrujacych dżinsów " ( tylko kurde nie czytałam tej najnowszej:/ i np. "Dziewczyny sie odchudzają" lub " dziewczyny sie spóźniają"


"Każdy dzień jest moją walka..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wladcybakugan.pun.pl www.zreczni.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.stronagildii.pun.pl